4. Alesijský převrat- interaktivní povídka

28. prosince 2015 v 20:53 | Monica Hell |  Interaktivní povídka Alesijský převrat
"Epono," řekl Bronco, "jaký máš vztah s Kylem a Hurtem?" zeptal se Bronco dalšího dne večer Epony při sklizni zeleniny rostoucí na zahrádce za domem.
"Jaký?" usmála se Epona, "Jsou to mí dobří přátelé, tak dobří, že jsou mi jako bratři."
"A kdo je tvá rodina?" zvědavě se dál ptal Bronco.
"Jen oni," odpověděla nezaujatě, "přišla jsem sem jako malá holčička a Hurt se mě ochotně ujal. Z dětství si toho moc nepamatuji." vyprávěla ochotně dál. Bronca překvapila její přímost.
"Chci ti říct, že na to, jak krátce tě znám, jsem si tě velmi oblíbil. Věřím ti, jako nikomu jinému. Vlastně jsi mi teď nejbližším člověkem."
"Všimla jsem si, že přede mnou moc neskrýváš. I proto ti naopak věřím já," věnovala Broncovi další krásný úsměv, "je nějaký důvod, proč mi tohle teď říkáš?" zeptala se Epona podezíravě.
Bronco posmutněl: "Zítra za úsvitu bych chtěl odjet do Hardaru za vědmou, o které jsi mi řekla. Chci se s tebou rozloučit a poděkovat ti."
Epona se na něj smutně, ale ne překvapeně podívala: "Čekala jsem to, jen jsem doufala, že bys zůstal déle."
"Je mi to líto, ale myslím, že ten, kdo mě chtěl zabít, pro to musel mít pádný důvod a rád bych věděl jaký," vysvětlil, "ale velmi rád se sem zase vrátím," dodal pro povzbuzení, přičemž se plně věnoval tahání mrkve ze země, jen aby se Eponě nemusel podívat do očí.
"Nechceš raději vyrazit v poledne?" zeptala se ho, "Budeme mít více času na přípravu a do Hardaru to není opravdu ani půl dne cesty."


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Líbí se vám interaktivní povídka? (K upřesnění se můžete vyjádřit v komentáři)

Ano, rád bych tento styl četl častěji 81.3% (13)
Ne, tento styl mě nezaujal 18.8% (3)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama