3.2.1. Alesijský převrat- interaktivní povídka

28. prosince 2015 v 20:57 | Monica Hell |  Interaktivní povídka Alesijský převrat
'Za zkoušku nic nedám' pomyslel si Bronco a sledoval stopy. Jak předpokládal, po několika krocích se ztratily v lese. Něco se mu ale vybavilo z jeho minulosti. Jako by tento úkon dělal častěji, než si myslel. Před očima se mu vybavila jakási kniha. Napadlo ho vrátit se ke koni a podívat se, co nosí v brašnách. Prohmatal je a opravdu ucítil něco tvrdého, připomínajícího knihu. Vytáhl ji a objevil Bestiář. Epona ho jen se zájmem sledovala. Bronco v Bestiáři chvíli listoval, až našel shodu. Stopy v lese se nápadně podobaly otiskům v knize u zvířete zvaného savenga.
Bronco se obrátil na Eponu: "Vím, co tu bylo za zvíře," ukázal jí kapitolu v knize věnovanou savengám. Epona přistoupila blíž, aby si ji prohlédla. Při tom přečetla úryvek z popisu: "'Má v povaze ochraňovat slabší jedince, často se ujímá opuštěných mláďat.' Myslím, že tohle ti ublížit nemohlo." dodala pochybovačně.
"Myslím si, že se tu odehrál boj s nejméně dalšími třemi lidmi." prozradil jí svou domněnku.
"Jestli tahle savenga chrání slabší, třeba tě zachránila před těmi útočníky." řekla Epona nahlas to, o čem sám již přemýšlel.


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Líbí se vám interaktivní povídka? (K upřesnění se můžete vyjádřit v komentáři)

Ano, rád bych tento styl četl častěji 81.3% (13)
Ne, tento styl mě nezaujal 18.8% (3)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama