14. kapitola- Proměna

26. července 2015 v 3:33 | Monica Hell |  Karpaty
"Takže tu zůstanou?" podíval se na mě Mike se zdviženým obočím.
"Ano." povzdychla jsem si. Snažila jsem se holky přesvědčit, abychom se vrátily zpět do hotelu, ale ony mě vůbec neposlouchaly. Byly tu spokojené a já jim nedokázala dát dostatečně dobrý důvod k odchodu. Byla jsem z nich zoufalá, ale nedalo se nic dělat. Unést jsem je nemohla… Nebo snad ano? Ne, ne, to by byl špatný nápad.
"Přemýšlela jsi o budoucnosti?"
"Ano, Miku a jsem si jistá, že s tebou chci být! Aby to bylo opravdu navždy, zbývá jediný krůček."
"Neboj, nebude to bolet." ujistil mě znovu.
"Nebojím se." tentokrát jsem si byla naprosto jistá. Začala jsem ho líbat. On se svými polibky postupně sjel až k mému krku. Ucítila jsem, jak mu lehce povystoupily špičáky a pak, s lehkým štípnutím mi projely kůží. Potom přišla vlna neuvěřitelné slasti. Nevím, jak dlouho vše trvalo, pro mě jako by se zastavil čas. Bylo to tak krásné, opojné a vášnivé. Užívala jsem si každého Mikova doteku.
"Irin, miluji tě!" pohladil mě po vlasech, zatímco jsem ležela na jeho posteli. Cítila jsem se hodně zesláblá.
"Jez!" položil na postel připravený tác s jídlem. Usmála jsem se nad jeho prozíravostí. Stěží jsem mohla pohnout rukama, tak mi Mike pomohl posadit se. S jeho pomocí jsem se i najedla. Dodaná energie mi hodně pomohla. Už jsem se opět cítila dobře. Pak Mike přinesl ze stolku svůj pohár. Proviněně se na mě podíval.
"Teď budeš muset začít i s tímhle. Nebude ti moc chutnat, ale budeš tak mnohem silnější a nestane se, že bys někoho mohla ohrozit." mluvil o Eleně se Sarah. "Namíchal jsem ti ji s jahodovým džusem." Roztomile se usmál.
Se smíchem jsem sáhla po poháru s krví: "To je v pohodě. Musím si zvykat." ponořila jsem své rty do rudé tekutiny. Chtěla jsem to mít co nejdříve v sobě a přitom jsem se snažila myslet jen na ten džus. Nebyl to špatný koktejl.
Po chvíli do pokoje přišel Jonathan.
"Jak vám je?" zeptal se okamžitě.
"Zvláštně hezky." usmála jsem se i na něj. "Můžeme si také tykat? Teď, když máme tolik společných zájmů."
"Dobrá," usmál se, "John." podal mi ruku.
"Irin." potřásla jsem si s ním pravicí.
Mike ho ve dne obeznámil s našimi plány. Teď mu vysvětlil jak je to s kamarádkami. Drake na mě proměnu zatím nezpozoruje, ale za dva až tři dny se mu budu muset vyhýbat a nebýt s ním v tichu. Jinak hrozí, že zaslechne můj zpomalující se tep. Nesnesl by pomyšlení, že upíry tvoří někdo jiný, než on sám. Chce mít své okolí pod kontrolou a toho docílí vlastní výchovou nového upíra.
Dokonalá upírka budu do nejdéle týdne. Domluvili jsme se, že zatím budu opět přesvědčovat holky k odjezdu v rámci ukončení dovolené.
Hned druhý den jsem na sobě pocítila rychle probíhající změny účinkem jedu. Hlídala jsem Sarah a byla s ní, přestože to pro ni nebylo moc bezpečné. Nechtěla jsem, aby osaměla s Drakem. Všimla si toho a vadilo jí to. Pro krev jsem denně chodila za Mikem do pokoje, kde mi ji ještě tři dny míchal s džusem. Trénoval mě v boji a učil o upírech a způsobech jejich smrti. Zatím mi přestávalo chutnat obyčejné jídlo, přesto jsem ho ale stále trochu potřebovala. Teď jsem pila krev čistou. Vstala jsem a položila vyprázdněný pohár na stolek.
"Musím jít za Sarah." oznámila jsem a vyběhla z pokoje.
"Počkej!" dohnal mě ještě na schodech Mike. "Proměna probíhá rychle. A ty už máš upíří schopnosti. Dávej si pozor, ať neběháš tak rychle před lidmi. Je to nápadné." Usmál se a políbil mě na tvář.
Stejně jsem si do pátého patra pospíšila a krok jsem zvolnila až na chodbě. Zlepšil se mi i sluch a trochu nerozvážně jsem se na něj spolehla. Hned mi nedošlo, že upír se umí pohybovat také velmi neslyšně a mohla jsem lehko narazit na Drakea. S úsměvem na rtech jsem vešla do Sarina pokoje. Úsměv mi okamžitě ztuhl, když jsem uviděla výjev Drakea sklánějícího se nad Sarah, která ležela v bezvědomí na posteli. Přímo před mýma očima ji zabíjel. S trhnutím se od Sarah odvrátil. Překvapila jsem ho, neslyšel mě přicházet.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Darovali jste někdy nějaké tělní tekutiny?

Ano
Ne

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama