11. kapitola- Něžný boj

13. července 2015 v 15:09 | Monica Hell |  Karpaty
"Mohla bych si to s tebou také zkusit?" zeptala jsem se Mika na rovinu.
Zeširoka se usmál a přikývl: "Rád tě to naučím."
Mike odpočíval, zatímco mi Jonathan sehnal masku na šerm. Přešla jsem na druhý konec sálu a postavila se přesně naproti Mika.
"Myslím, že mi něco chybí." Zvedla jsem prázdné ruce.
"Nejprve si musíš vybrat správnou váhu fleretu."
"Koho že?" zmateně jsem se zeptala.
"Fleret. To je zbraň o něco lehčí než kord, nejlepší pro začátečníky." Otočil se a ze stojanu u zdi jeden vytáhl. "Skus s ním mávnout." poručil mi. Vzala jsem si zbraň od něj a udělala, co řekl. Bylo to dobré. Mike mi ale beze slov sebral fleret z ruky. Nechápavě jsem se na něj podívala.
"Je moc lehký." řekl jen tak mimochodem. Než jsem stihla něco namítnout, podal mi jiný. S tímhle to bylo mnohem lepší. Když jsem se napřáhla a švihla, poznala jsem jak dobře je ovladatelný. Neseděla mi ovšem jeho rukojeť. Omluvně jsem ho vracela Mikovi. Vypadal ale velmi spokojeně a podal mi zbraň hned vedle.
"Flerety se dělí právě podle typu rukojetí na francouzský, to je ten, který teď máš, belgický, ten předchozí a na italský."
"Dobře. Takže, jdeme na to?" nedočkavě jsem se zeptala.
"Dobrá." potěšeně se usmál. Uprostřed sálu mi vysvětlil, jak vypadá základní postoj a výpady a pak už jsme se jen řezali. Bavilo mě to, ale strašně rychle jsem se unavila. Mike mě hodně šetřil a dovoloval mi zasáhnout ho. Sám mi dával malé rány a bodnutí jen naznačoval. Zprvu náš boj Elen se Sarah zaujatě sledovaly, ale asi je to omrzelo a Jonathan je vyprovodil ze sálu. Osaměli jsme. Nějakým způsobem mi Mike podtrhl nohy a chytil mě do náručí, políbil mě.
"Už jsi unavená. Končíme!" něžně zavelel a já nemohla odporovat.

"Bolí mě celý tělo." postěžovala jsem si Eleně v jejím pokoji.
"Mě to neříkej, kvůli mně tě nebolí." ohradila se.
"Nemáš blbnout." přidala se Sarah s úšklebem.
"Ale nevěřily byste, jak skvělý to bylo! Jeden výpad, druhý výpad…" vyskočila jsem na postel a začala předvádět útočné pohyby.
"Už tě to nebolí?" rýpla si do mě Elena.
"Ale jo, to jo." přestala jsem, "Ale musím se podělit o tu radost, ne?" posadila jsem se zpátky.

U večeře se Mike zmínil Drakeovi o našem cvičení. Drake vypadal překvapeně, když viděl mé nadšení. Nejvíce ale překvapil Mike mě, když podotkl, že mám talent. Tomu jsem se musela opravdu ze srdce zasmát.

Uběhlo pár dnů a stále nepřestávalo pršet. Přátelé nám ukazovali obrovský hrad, kde mě snad pokaždé něco překvapilo. Nikdy se k nám ale nepřidal Drake, což Sarah očividně mrzelo. Až teprve po několika dnech se poprvé objevil u oběda. Pak nás sám prováděl a vyprávěl o historii. Když se k nám přidal Mike i Jonthan, zeptaly jsme se na sklepení, ale nechtěli nás tam vzít. Prý až někdy jindy, neboť teď, když prší, na to není vhodná doba.

Večer jsem se opět procházela s Mikem. Když jsme se ocitli v mém pokoji, rozhodla jsem se, že dnes ho jen tak odejít nenechám! Chtěl mě políbit na dobrou noc a jít, já ho ale objala a začala jsem ho vášnivě líbat. Po chvilce jsem ho převalila na postel a sedla si obkročmo na něj. Mike na mou hru rád přistoupil. Začala jsem mu rozepínat knoflíčky jeho sněhobílé košile a on mi stáhl tričko a rozepnul podprsenku. Začala jsem líbat jeho krásný vypracovaný hrudník a pokračovala stále níž, na břicho, až ke kalhotám. Tam jsem zastavila a opět se vracela k jeho lačnícím ústům. Chytil mě za ramena a převalil pod sebe. Teď byl nahoře on a patřičně si toho užíval. Na obnažené kůži dekoltu se mi nádherně vyjímal temný náhrdelník. Mike mě nejprve líbal na krku a prsou, poté i na bříšku, kde mě příjemně lechtal jazykem. Rozepl a stáhl mi kalhoty. Nezastavil se u nich jako já, naopak, nadšeně sjel jazykem na podbřišek a pak ještě níž! Užívala jsem si Mikovi přítomnosti a nemohla jsem se ho nabažit. Dělal samé krásné věci. Byla jsem neuvěřitelně vzrušená. Když jsem mu sundala kalhoty, poznala jsem, že se cítí obdobně, jako já. Objala jsem Mika okolo ramen a pasu a přitiskla ho k sobě. Naše těla splynula v jedno. Bylo to krásné. Pak jsme se přetočili a já byla opět nahoře. Pocit, že Mike je mnohem silnější než já a přesto nad ním mám teď moc, mě vzrušovalo o to více. Sama jsem si volila tempo a on mě navíc dráždil svými prsty. Znenadání jsme spolu dosáhli slastného vyvrcholení.
Ještě dlouho do noci jsme se krásně líbali a hladili. Pak jsem Mikovi spokojeně usnula v náručí.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Monica Hell Monica Hell | 13. července 2015 v 15:11 | Reagovat

V článku byla užita drobnější cenzura, neboť jsem se styděla to zveřejnit a nechtěla jsem někoho znechutit. :D Ale opravdu jen drobná- pouhé 2 věty.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama